Pravidlá hry

  1. Hry sa môže zúčastniť každý, bez obmedzenia veku. Súťažiť nemôžu len zamestnanci tržnice, predajcovia tržnice a organizátori hry.
  2. Hra je dvojkolová. V prvom kole súťažiaci dostane pri prihlásení herný plán (katalóg), ktorý obsahuje unikátne prvky z Tržnice. Tieto predmety nie sú na predaj, ale sú charakteristickým prvkom miesta – napr. osobné veci predajcov, inventár ich obchodov, alebo samotnej budovy Tržnice.
  3. Cieľom hry je behom prvých dvoch dní (21 – 22. mája 2015) nájsť čo najväčší počet týchto prvkov a odpovedať na jednoduché otázky, ktoré sa k nim viažu. Za každú správne zodpovedanú otázku získava súťažiaci jeden bod, za každých 10 nazbieraných bodov dostáva symbolický kľúč v podobe zaškrtnutia kľúča v tabuľke na konci tohto katalógu.
  4. Do druhého kola – finále (23. mája 2015) postúpi 6 súťažiacich, ktorí nazbierajú v prvom kole najviac kľúčov. Čím viac kľúčov získa súťažiaci v prvom kole, tým väčšiu šancu bude mať zvíťaziť v celej hre.
  5. Víťaz súťaže získa (po zdanení) výhru vo výške 600 EUR, druhý v poradí 400 EUR, tretí 300 EUR. Podmienkou výplaty výhry jej ich následná útrata v tržnici u spolupracujúcich predajcov tržnice.

Veľa šťastia pri dobývaní pevnosti!

Podrobné podmienky hry nájdete na registračnom mieste.

Cieľ hry

I samotný nákup môže obsahovať prvky detskej hry – nie je dôležité niečo kúpiť, ale najmä sa pobaviť alebo sa s niekým zoznámiť. To je cieľom hry, ktorá zvýrazní jedinečnosť tržnice a ukáže , že na rozdiel od veľkých nákupných centier existujú miesta, kde pri nákupe zákazník získa niečo viac ako len body na vernostnú kartu. I napriek tomu, že tržnica na prvý pohľad môže pôsobiť ako neprístupná pevnosť, sú v nej ukryté kľúče slúžiace na jej otvorenie. Stačí sa len poriadne porozhliadnuť po veciach, čo nie sú na predaj.